فروشگاه و خدمات انرژی در تهران و اصفهان

دفتر تهران 02191304215

دفتراصفهان 031910115910313625883003137771555

کاربردهای کولر انرژی

55 / 100

کولرهای انرژی به عنوان یک راه حل خنک کننده در فضاهای داخلی در بسیاری از کاربردها استفاده می‌شوند. این کولرها می‌توانند در مکان‌های مختلفی اعم از منازل، دفاتر، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، مراکز تجاری، بیمارستان‌ها، مدارس و غیره مورد استفاده قرار بگیرند.

در زیر تعدادی از کاربردهای کولرهای انرژی را می‌توان ذکر کرد:

  1. استفاده در خانه: کولرهای انرژی می‌توانند در اتاق‌های خواب، نشیمن، آشپزخانه و دیگر فضاهای داخلی خانه استفاده شوند تا محیط را خنک و راحت کنند.
  2. استفاده در محیط‌های تجاری: در فضاهای تجاری مانند دفاتر، فروشگاه‌ها، مراکز خرید و رستوران‌ها کولرهای انرژی استفاده می‌شوند تا مشتریان و کارکنان را در طول روز خنک نگه دارند.
  3. استفاده در مکان‌های عمومی: کولرهای انرژی در مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و سینماها استفاده می‌شوند تا برای مراجعین و دانشجویان محیطی مطبوع و مطلوب فراهم کنند.
  4. استفاده در صنعت: برخی از کولرهای انرژی در صنایعی مانند کارخانه‌ها، کارگاه‌ها و سالن‌های تولید استفاده می‌شوند تا دما را در محیط‌های صنعتی کنترل کنند و به بهبود شرایط کارکنان کمک کنند.

استفاده از کولرهای انرژی باعث کاهش دما و ایجاد یک محیط آرام و خنک می‌شود که برای سلامتی و راحتی افراد بسیار مهم است.

کولر انرژی دارای نشان استاندارد ملی ایران تا 30% خنکتر از کولر ابی معمولی و تبخیر بالای 83% عمر بیشتر پد سلولزی با سیستم اتوماتیک تخلیه اب کنترل ترموستاتیک

جهت سرمایش منازل مسکونی سه انتخاب وجود دارد:

اولین انتخاب ,سیستم کولر مرکزی می باشد که با تامین آب سرد توسط کولر و گردش آب سرد در داخل فن کوئل و یا کوئل سرمایشی سیستم هواساز، هوای سرد محیط را تامین می نماید.

دومین انتخاب، سیستم سرمایش گازی می باشد که به دو نوع پنجره ای و اسپیلت تقسیم بندی می گردد، با توجه به اصول تبریدی گازی سرمایش محیط را تامین می نماید، ولی همواره این انتخاب با توجه به هزینه های اولیه بالا دارای هزینه مصرف برق قابل توجه می باشد.

در نهایت سومین انتخاب، سیستم کولر آبی یا سرمایش طبیعی است که با اخذ هوای تازه بیرون و عبور دادن آن از واسط تبخیری (پد سلولزی) هوای خنک را تامین می نماید مصرف برق پائین تر، نصب و راه اندازی آسان و سرمایش سازگار با محیط زیست از ویژگی های بارز این انتخاب می باشد.

با توجه به تحقیقات بازار و بررسی های بعمل آمده پس از ارائه کولر سلولزی که به عنوان تحول اول در کولر آبی تلقی می شود حال با افزایش ویژگی های بارز به کولر سلولزی، بر اساس نمونه های معتبر خارجی بررسی شده، مشکلات کولر های آبی قدیمی مانند اتلاف بی رویه آب، عدم کنترل دمای محیط و توزیع مناسب آب بر روی واسطه تبخیر برطرف گردیده است.

برای خرید محصولات سرمایشی و گرمایشی باید از اصالت انواع محصولات و دوام و ماندگاری آنها مطمئن بود.

یکی از راه های اصلی اطمینان از اصالت کالا، خرید آن از نمایندگی فرآورده های انرژی است.

محصولات شرکت انرژی در محیط های مسکونی، صنعتی و تجاری کارآمد بوده و محیطی راحت را فراهم می کند.

در نمایندگی شرکت انرژی می توانید انواع سیستم های انرژی سرمایشی و گرمایشی را خریداری کنید.

تولیدات این شرکت با توزیع در نمایندگی ها علاوه بر سهولت و در دسترس بودن در هنگام خرید باعث می شود در زمان هایی مانند نیاز به نصب و یا خدمات پس از فروش نیز به راحتی بتوان با نمایندگی ارتباط برقرار کرد.

نمایندگی محصولات انرژی زیر نظر مستقیم این مجموعه هستند.

این محصولات با قیمت هایی که کارخانه تعیین می کند به فروش می رسند و خرید آن ها از دیگر عرضه کنندگان ممکن است با مشکلاتی از قبیل افزایش بی دلیل قیمت و یا به عهده نگرفتن خدمات پس از فروش همراه باشد.

تخفیف های دوره ای که ممکن است برای هر محصول در نظر گرفته شود را نیز فقط نمایندگی ها هستند که بر روی محصول اعمال می کنند و از آن ها مطلع هستند.

عرضه ی محصولات در نمایندگی ها باعث فروش بیشتر می شود به دلیل اینکه به جای سود بیشتر مراکز اصلی عرضه به فروش بیشتر فکر می کنند و مشتری ها نیز می توانند با قیمت به صرفه محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

محصولات شرکت انرژی علاوه بر فروش اقساطی دارای شرایطی مانند نصب و گارانتی و یا لوازم مورد نیاز می باشد، بنابراین خرید در نمایندگی این شرکت شامل کلیه خدمات حین خرید و پس از آن می باشد و نیازی به پرداخت هزینه برای هر کدام از آنها نیست.

کولر آبی انرژی یک سیستم خنک‌کننده است که برای خنک کردن هوا از طریق آب استفاده می‌کند. این نوع کولرها به طور معمول در منازل، دفاتر، فروشگاه‌ها و سایر مکان‌های کوچک و متوسط ​​استفاده می‌شوند.

کولر آبی انرژی معمولاً شامل سه قسمت اصلی است: مخزن آب، پمپ آب و لوازم جانبی مانند فن و پشتیبان‌ها. در این سیستم، آب از مخزن عبور کرده و به وسیلهٔ پمپ به برج خنک‌کننده منتقل می‌شود.

نمایندگی کولر انرژی اصفهان تمام امکانات جانبی و خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می‌دهد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟