فروشگاه و خدمات انرژی در تهران و اصفهان

دفتر تهران 02191304215

دفتراصفهان 031910115910313625883003137771555

مهمترین تفاوت کولر آبی سلولزی انرژی با کولر معمولی

70 / 100

مهمترین تفاوت کولر آبی سلولزی انرژی با کولر معمولی

مطمئنا یکی از مهمترین تفاوت های آشکار و بارز کولرهای سلولزی انرژی با کولرهای معمولی به ظرفیت خنک کنندگی بسیار بالای این کولرها مربوط می شود. طبق تحقیقات کارشناسان، راندمان کولرهای سلولزی بالای 80 درصد گفته می شود.
این مقدار با کولر معمولی به طور قابل توجهی کمتر و کمتر می شود، از طرفی لنت های سلولزی به کار رفته در این مدل آب ریز بسیار مستحکم و بادوام هستند.

به همین دلیل، این پدها به مرور زمان کمانش یا تاب نمی‌خورند. لازم به ذکر است لنت های سلولزی از جنس آلومینیوم و گالوانیزه بوده که از مقاومت خوبی در برابر آب بهره می برند. بنابراین علاوه بر ماندگاری طولانی، دچار زنگ زدگی و اکسیداسیون نمی شوند و به دلیل چگالی کم در ساختار معمولی رادیاتور، با پراکندگی ذرات ریز در هوا، در نهایت مشکلاتی مانند بیماری های تنفسی و چشمی را به همراه دارد.
علاوه بر این، سطح نامنظم گلدان از توزیع یکنواخت آب جلوگیری می کند.

b1

در نتیجه، یک قسمت از جعبه خنک همیشه با آب پر می شود و قسمت دیگر خشک می ماند. سطح کولر علاوه بر کاهش راندمان کولر خشک می ماند و بستر مناسبی برای رشد و تکثیر انواع باکتری ها و میکروب ها فراهم می کند. انتشار این آلاینده ها در محیط خانه باعث ایجاد آلرژی و بیماری های تنفسی در سال 87 می شود.

علاوه بر از بین بردن آلودگی، هوای تمیز و راحت را در اطراف پخش می کند.

 

راهنمای خرید کولر آبی سلولزی انرژی

بدون اغراق یکی از مهم ترین پارامترها در هنگام خرید چیلر آب سلولزی انرژی ظرفیت صحیح کولر است. لازم به ذکر است که عبارت CFM بیانگر ظرفیت سرمایش کولر آبی است، از آنجایی که کولرهای سلولزی برای خنک کردن یک اتاق و محیط مورد استفاده قرار می گیرند، ظرفیت سرمایش درجه آنها بسیار حائز اهمیت است.

در این راستا لازم به ذکر است که کولر انرژی سلولزی قدرتی 4700 ظرفیت دارد تا مساحتی در حدود 70 درجه به بالا را پوشش دهد، تا 100 متر مربع کافی است، برای مساحت 110 متر مربع بهترین دستگاه آب سردکن کولر سلولزی انرژی با ظرفیت 5500 و برای ساختمان هایی با مساحت 150 سلولز است، کولرهای انرژی با ظرفیت 7000 کافی و معقول هستند.

 

در نظر گرفته شده است؛حتی برای مساحت 40 متر مربع، کولر آبی 2800 بهترین گزینه است. ناگفته نماند که دستگاه آب سلولزی انرژی با توجه به نیاز مصرف کنندگان در ظرفیت های مختلف تولید می شود.
در نتیجه در منطقه و در منازل، مغازه ها، مدارس و ادارات می توانند از این سیستم خنک کننده باکیفیت بهره مند شوند، در نظر گرفتن عملکرد خنک کننده، سیستم حفاظت از عمر و ضخامت مناسب از دیگر اجزای مهم در هنگام خرید کولر آبی سلولزی انرژی با کارایی بالا هستند، قابل توجه است.

1 دیدگاه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟