فروشگاه و خدمات انرژی در تهران و اصفهان

دفتر تهران 02191304215

دفتراصفهان 031910115910313625883003137771555

اهمیت خرید کولر آبی سلولزی انرژی

61 / 100

EC 0550e 01

اهمیت خرید کولر آب سلولزی انرژی

بدون شک کولر آب سلولزی انرژی یکی از بهترین مدل های کولر آبی می باشد.امکانات، امکانات و مکانیزم های برتر باعث می شود خریداران از شما به سمت کولر آب سلولزی انرژی استقبال کنند. در این راستا لازم به ذکر است که در بسیاری از مناطق کشور به ویژه با شروع فصل تابستان، استفاده از کولرهای آبی فلاش رو به افزایش است. متاثر از رشد و پیشرفت تکنولوژی، نسل جدیدی از آب کولرها . میدانی وجود داشت.

این کولرها به کولرهای آبی سلولزی معروف هستند. لازم به ذکر است که در ساخت کولرهای آبی سلولزی برقی به جای روکش های چوبی از پدهای سلولزی استفاده می شود. با توجه به وجود این پدهای سلولزی، مقاومت و ظرفیت خنک کنندگی و راندمان رادیاتور به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. شایان ذکر است که با شروع فصل گرما، تلاش مردم برای انتخاب سیستم خنک کننده برای لذت بردن از هوای خنک و راحت بیشتر می شود.

در حال حاضر گزینه های زیادی برای خریداران وجود دارد که سیستم های خنک کننده را انتخاب کنند، یکی از بهترین گزینه ها به ویژه برای مناطق با آب و هوای خشک، خرید کولر سلولزی است، زیرا آب و هوای حاکم در کشور خشک است تا محیطی خنک و راحت ایجاد شود.  هوا، استفاده از چیلرهای سلولزی بسیار موثر و کارآمد است راندمان خنک کنندگی بالا و ظرفیت سرمایشی زیاد از نقاط عطف خرید کولرهای سلولزی انرژی است.

 

شاخصه های برجسته کولر آبی سلولزی انرژی

در مورد اهمیت خرید کولر آبی سلولزی انرژی باید بگوییم که کولر آبی سلولزی انرژی یکی از محصولات باکیفیت و بادوام شرکت انرژی است ؛که در سال های اخیر جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان پیدا کرده است. . . بی شک تامین هوای تازه در ابتدای فصل گرما یکی از چالش ها و دغدغه های بسیاری از مردم محسوب می شود،در حالی که کولر سلولزی با پد سلولزی با تولید هوای راحت و تازه پاسخگوی نیازها و انتظارات مصرف کنندگان است،به خوبی مطابقت دارد. کولرهای آبی بر اساس سیستم خنک کننده تبخیری کار می کنند.

در این سیستم‌ها، خنک‌سازی و هوای تازه محیط از طریق جریان آب از رابط تبخیری تأمین می‌شود. لازم به ذکر است که توزیع یکنواخت آب در سطح پد سلولزی طراوت بیشتر را تضمین می کند.

کولر انرژی

یکی از خواص بارز کولر آبی سلولزی انرژی این است که از ورود و انتشار انواع قارچ ها، باکتری ها، گرد و غبار و انواع آلاینده ها جلوگیری می کند و از انتشار آنها در محیط جلوگیری می کند، این خاصیت حیاتی تلقی می شود. و عامل مهم در حفظ سلامت  مصرف بهینه برق از دیگر ویژگی های مهم کولر آبی سلولزی انرژی محسوب می شود.

این ویژگی همچنین کاهش هزینه های مصرف خانوار را به همراه دارد. قابلیت پرتاب باد بالای 20 متر و مزایای هد پمپ استاتیک مطلوب از دیگر ویژگی های مهم چیلرهای آبی سلولزی انرژی محسوب می شود. ناگفته نماند که کولر آبی سلولزی بازدهی حدود 80% دارد.

 

بیشتر بخوانید :مهمترین تفاوت های کولر آبی سلولزی انرژی با کولر معمولی

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟